.

N I N S A R B L O O M
پروژه هتل 5 ستاره اصفهان

پروژه هتل 5 ستاره اصفهان

تاریخ ثبت: 22 فروردین 1402
تاریخ ویرایش: 21 تیر 1402

پروژه هتل 5 ستاره عباسی اصفهان اولین و بزرگترین پروژه ما بوده که بیش از 70 میلیون تومان گیاهان متفاوت و خاص درش استفاده شده است.

پروژه هتل 5 ستاره عباسی اصفهان اولین و بزرگترین پروژه ما بوده که بیش از 70 میلیون تومان گیاهان متفاوت و خاص درش استفاده شده است ( مهمانسرای شاه عباسی یا هتل عباسی اصفهان توسط شبکه CNN آمریکا در مارس 2017 به عنوان زیباترین هتل خاورمیانه معرفی و شناخته شده است. این هتل از معماری دوران صفویه الگو برداری کرده است و به دلیل قرار گرفتن در بافت تاريخی اصفهان؛توانسته در لیست هتل های مهم و تاریخی ایران ثبت گردد. در کنار تمامی این دستاورد ها هتل عباسی به عنوان بزرگترین هتل موزه جهان شناخته می شود ).


حالا از شما می خواهیم در تمامی مراحل از انتخاب_خرید و ارسال گیاهان همراه ما باشید.

 

مرحله 1 : انتخاب گیاهان

در مرحله اول تیم ما برای مشاوره و انتخاب صحیح گیاهان به یک بازدید حضوری رفت و همان جا متوجه یک چالش بزرگ شد؛ رطوبت شهر اصفهان فقط 10 درصد بود یعنی شما نمی توانید از گیاهان دکوری نخل ها،سرخس ها،فیکوس لیراتا و ... استفاده کنید. 

پس از کمی جستجو و تحقیقات تیم ما

 گیاهانی(سانسوریا متالیکا و بنتل،شفلرا بافت و امیت،اسکاندیس ابلق و سبز و زاموفیلیا،دراسینا و پاچیرا ) را پیدا و با کارفرما در میان گذاشت.

نکته : توجه کنید که در چنین پروژه هایی شما نمی توانید از گیاهان معمولی مثل سانسوریا شمشیری ابلق یا شفلرا ساده و ... استفاده کنید.


مرحله 2 : ارسال گیاهان
گیاهان باید از 5 گلخانه،3 شهر و 2 استان متفاوت تامین می شدند (تعداد گلخانه ها زیاد بودند زیرا پیدا کردن بهترین و با کیفیت ترین گیاه در یک گلخانه تقریبا غیرممکن است ) و چالش هایی داشت ولی ما گیاهانی که باید یک مسیر طولانی را طی می کردند با بسته بندی حرفه ای و گیاهانی که باید مسیر کوتاه تری را طی می کردند با یک بسته بندی عادی ارسال کردیم.

 

مرحله 3 : اجرا پروژه
هتل عباسی اصفهان دارای یک تیم باغبانی حرفه ای هست به همین دلیل درخواست کردند که بخش اجرا را خود هتل برای کاهش هزینه ها انجام دهند و ما فقط گیاهپزشک مجموعه را برای توضیحات و راهنمایی همراه خود بردیم.

 

مرحله 4 : ارائه روش نگهداری از گیاهان

قبل از خداحافظی دو فایل شامل نحوه ی نگهداری و کود دهی برای مهندس باغبانی هتل ارسال شد و در کنار آن گیاهپزشک مجموعه به صورت عملی تمامی توضیحات را یک بار دیگر برای اطمینان شرح دادند. 

 

برای مشاهده ویدئو ها و تصاویر بیشتر می توانید به اینستاگرام ما به آدرس ninsarbloom@ مراجعه کنید.


برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان برای پروژه های خود می توانید از طریق تلگرام،واتساپ یا ایمیل با ما در ارتباط باشید 


Ninsarbloom1400@gmail.com

ninsarbloom@