.

N I N S A R B L O O M

با عرض سلام و ادب خدمت شما مشتریان و دوستداران گل و گیاه، به نینسار بلوم خوش آمدید

ما در نینسار بلوم تنوع بالایی از گیاهان خاص و معمولی،بستر های کشت، نور پرورش گیاه و... گیاهان را برای شما دور هم جمع کردیم تا بتوانید به راحتی و آسودگی گیاه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و دیگر نگران گلدان و زیر گلدانی، خاک مناسب و... نباشید.


هدف ما

ما بخش اعظمی از زندگی روزانه خود را،امروزه در اتاق هایی با اشکال متفاوت سپری کرده و از طبیعت خاستگاه زندگی دور شده ایم.هدف تیم نینسار بلوم ارائه بخش کوچکی از طبیعت با دسترسی و آسودگی،برای مردم است زیرا مقداری سرسبزی در این روز های شلوغ و پر دقدقه،می تواند تأثیر مثبتی در سلامت روحی ما بگذارد.

مزایا و خدمات ما


1 : دسترسی به بیش از 300 گونه گیاهی

2 : توانایی ارسال درب منزل ( ارتفاع 30cm الی 3m ) به سراسر کشور

3 : تمامی گیاهان در گلخانه بسته بندی می شوند یعنی با بالاترین کیفیت برای شما ارسال می شوند

4 : گارانتی و ضمانت سلامت (اگر گیاه شما در طول راه آسیب دید و سالم به دست شما نرسید، شما می توانید درخواست ارسال مجدد رایگان همان گیاه را داشته یا وجه پرداختی را دریافت کنید)

5 : سفارش اختصاصی‌ (امکان سفارش بیش از 1000 گونه گیاهی در گلدان مورد نظر شما)

6 : مشاوره و انجام پروژه برای شرکت های تجاری (برای اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید)

شماره 09021138668

7 : توانایی ارسال گیفت های ارزشمند برای دوستان و مناسبات شما (برای اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید)

شماره 09021138668

همه محصولات شکوفایی نینسار - گل فروشی آنلاین

نینسار بلوم یعنی :


نینسار به عنوان الهه طبیعت توسط سومریان‌ (اولین سلسله ی شهرنشین ایرانی حتی قبل از صفویان،قاجار و ‌... بودند) ستایش و پرستش می شده و البته بلوم نیز به معنای شکوفایی است. هدف ما شکوفایی الهه طبیعت در منزل تمامی ایرانیان برای بازگشت این ارتباط باستانی،میان انسان و طبیعت است.

خرید گیاهان
دریافت مشاوره رایگان

تماس با کارشناسان

ما در کنار شما در این سفر سبز حضور خواهیم داشت

در این مسیر سبز گیاهان شما به احتمال زیاد دچار مشکل هایی از قبیل قارچ، آفات و... می شوند. شما می توانید سوالات خود را برای ما از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کرده و در اسرع وقت گیاهپزشک مجموعه پاسخگو شما خواهد بود.


تماس با ما
پشتيباني آنلاين 0