.

N I N S A R B L O O M

پروژه هتل 5 ستاره اصفهان

پروژه هتل 5 ستاره عباسی اصفهان اولین و بزرگترین پروژه ما بوده که بیش از 70 میلیون تومان گیاهان متفاوت و خاص درش استفاده شده است.

بیشتر بخوانید

نحوه ارسال گیاهان به سراسر کشور

با عرض سلام و ادب خدمت مشتریان گرامی نینسار بلوم،لطفا قبل از ثبت سفارشات مطالب درج شده را مطالعه بفرمایید.

بیشتر بخوانید

دانش پایه برای خرید کود مناسب

در 2 دقیقه پیش رو یاد می گیریم که چطور کود مناسب گیاهان مورد نظرمان را از میان برند ها و کود های متفاوت تشخیص داده و خرید کنیم

بیشتر بخوانید

فواید گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی نه تنها ظاهر کلی یک فضا را بهبود می بخشند،بلکه مطالعات نشان می دهد که باعث تقویت خلق و خوی،افزایش خلاقیت،کاهش استرس و از بین بردن آلاینده های هوا و باعث شادابی شما می شوند.

بیشتر بخوانید

ارکیده مینیاتوری پاف پریمولینوم

ارکیده پاف پریمولینوم در عین خاص بودن یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید برای پرورش یک ارکیده در منزل خود در نظر داشته باشید. این یک ارکیده خیره کننده از سوماترا، اندونزی است. ارکیده پاف که با نام کفش ونوس نیز شناخته می شود به راحتی روی طاقچه‌ای رو به شرق رشد می‌کند. این گل بر خلاف سایر پافیوپدیلوم ها یک گل تکراری است و گل های زرد پامچال جذابی دارد.

بیشتر بخوانید

ارکیده مینیاتوری فالانوپسیس وحشی

ارکیده فالانوپسیس وحشی از خانواده ی فالانوپسیس ها است. این ارکیده بومی هند، چین و آسیای جنوب شرقی است. گروه ارکیده شامل صدها جنس مختلف و هزاران گونه است، اما بیشتر مردم از طریق گونه فالانوپسیس با ارکیده ها آشنا می شوند. ارکیده محبوب فالانوپسیس یکی از ساده‌ترین گونه‌های ارکیده برای رشد به‌عنوان گیاه آپارتمانی است و به دلیل طبیعت آسان آن، اغلب به آن ارکیده مبتدی یا به دلیل شکل شکوفه‌هایش، ارکیده پروانه یا ارکیده شب پره می‌گویند.

بیشتر بخوانید

کالاته آ دوتی (dottie)

کالاته آ دوتی از گیاهان آپارتمانی جذاب بشمار می رود. دلیل جذابیت این گیاه برگ های سبز پهن آن است که رگه های قرمز رنگ دارد، همچنین پشت برگ های آن ارغوانی است که هنگام شب که گیاه برگ های خود را به سمت بالا می برد بیشتر دیده می شود. کالاته آ دوتی از گیاهان بومی جنگل های گرمسیری برزیل است و ویژگی تصفیه کنندگی هوا را نیز دارد.

بیشتر بخوانید

سانسوریا سامورایی

سانسوریا سامورایی بومی مناطق نیمه استوایی مانند آفریقا و هندوستان است. سانسوریا در مطالعات گیاهان تصفیه کننده ناسا نشان داد که می تواند بنزن،فرمالدئید، تری کلرواتلین، زایلن و تولوئن را از هوا پاک کند و همچنین نگهداری آسان،این گیاه را به گزینه ای مناسب و دوست داشتنی برای کسانی که به تازگی سفر سبز خود را شروع کرده اند تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید

سانسوریا کاتنا

سانسوریا کاتنا با برگ های زمخت و شمشیر مانند خود بسیار گیاه بامزه ای برای نگهداری است. ترکیب سانسوریا کاتنا با یک گلدان بلند و سفید،زیبایی انکارناپذیری به فضا میدهد. گیاهان سانسوریا دارای گونه های زیادی هستند که هرگز قدیمی نمی شوند بلکه به مرور زمان به محبوبیت این گیاهان زیبا نیز اضافه می شود.

بیشتر بخوانید