.

N I N S A R B L O O M

نگهداری و پرورش فیکوس لیراتا با تکثیر و قلمه زنی

فیکوس لیراتا دو مدل برگ پهن و مینیاتوری دارد که در سال های گذشته توانسته محبوبیت بالایی را در میان مردم بدست بیاورد! در این مقاله یاد می‌گیریم که چطور یک درختچه لیراتا پرشاخ و برگ را در محیط های بسته پرورش دهیم.

بیشتر بخوانید

فیکوس دلتا ابلق

فیکوس دلتا ابلق مانند خانواده بزرگ فیکوس ها جزو گیاهان آپارتمانی محبوب خیلی از علاقه مندان گل و گیاه بوده و هست. دلیل این محبوبیت ویژگی های این گیاه ( برگ های مثلثیِ قلب مانند و رشد شاخه و درختچه مانند در فضا بسته ) می باشد که هر فضایی رو متحول می کند.در این مقاله یاد می‌گیریم که چطور یک درختچه پرشاخ و برگ از نوع فیکوس دلتا را در محیط های بسته پرورش دهیم.

بیشتر بخوانید

فیلودندرون فلوریدا بیوتی قیم دار

فیلودندرون فلوریدا بیوتی یکی از اولین گیاهان کلکسیونی پرطرفدار و محبوب به دلیل نگهداری راحت و ابلقیت باثبات بود.البته بخشی از هیجان و لذت نگهداری فلوریدا بیوتی در برگ های نو و جدید آن هست چون هر برگ با برگ قبلی در ابعاد و پخش رنگ کاملا متفاوت می باشد!

بیشتر بخوانید

نگهداری و مراقبت فیلودندرون بیلی تای

فیلودندرون بیلی تای بومی آمریکا جنوبی می باشد که بخاطر برگ های عظیم‌الجثه و ساقه های نارنجی،جزو گیاهان محبوب و باشکوه کلکسیونی بوده و هست. فیلودندرون بیلی تای تا زمانی که به برگ های متوسط قانع باشید برای شما چالش برانگیز نمی باشد!

بیشتر بخوانید

مراقبت و نگهداری درخت موز خانگی

درخت موز خانگی معمولا از گونه پاکوتاه موز کاوندیش می باشد که موز،میوه فروشی سر کوچه را تامین می کند. اگر شما نیز علاقه به آوردن حس و حال جنگل های استوایی به محیط منزل خود هستید و برخلاف بابا آدم به دنبال یه گیاه مقاوم و کم دردسر می گردید ؛ تا آخر این مقاله همراه ما باشید!

بیشتر بخوانید

نگهداری و مراقبت فیکوس ابلق با تکثیر و قلمه زنی

فیکوس ابلق یکی از اعضا خانواده فیکوس های الاستیکا می باشد که جزو معدود درخت های بیرونی بوده که در داخل محیط های بسته توانایی رشد و پر شدن را دارد. در این مقاله یاد می‌گیریم که چطور یک درختچه پرشاخ و برگ را در محیط های بسته پرورش دهیم.

بیشتر بخوانید

نگهداری و مراقبت آلوکازیا پینک دراگون با تکثیر و قلمه زنی

آلوکازیا پینک دراگون با ساقه های صورتی و برگ های براق و خمیده جزو خانواده بزرگ و دوست داشتنی بابا آدم ها هست! در این مقاله شما یاد می گیرید که چطور این آلوکازیا برگ پهن و جذاب رو در منزل پرورش دهید.

بیشتر بخوانید

پروژه هتل 5 ستاره اصفهان

پروژه هتل 5 ستاره عباسی اصفهان اولین و بزرگترین پروژه ما بوده که بیش از 70 میلیون تومان گیاهان متفاوت و خاص درش استفاده شده است.

بیشتر بخوانید

نحوه ارسال گیاهان به سراسر کشور

با عرض سلام و ادب خدمت مشتریان گرامی نینسار بلوم،لطفا قبل از ثبت سفارشات مطالب درج شده را مطالعه بفرمایید.

بیشتر بخوانید