.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از پیله ا گلائوکا ({{ sameHashtags.length }})

پیله ا گلائوکا (ناموجود)

99,000 تومان
کد محصول: 7227        

پیله آ گلائوکا یا اشک بچه یک گیاه دنباله دار کوچک و زیبا است که مطمئناً قلب بسیاری از دوستدارن دنیای سبز را به دست می آورد. نباید با گیاه محبوب اشک نوزاد (Soleirolia soleirolii) اشتباه گرفت (می توانید مقاله ما را درمورد این گیاه بخوانید)، پیله آ گلائوکا درخت انگور فشرده ای دارای شاخ و برگ های متراکم از برگ های سبز روشن با لبه های نازک ظریف است. او ممکن است شکننده به نظر برسد، اما به طرز شگفت آوری سرسخت است.

این افسونگر استوایی که بومی مکزیک است، گیاهی همه کاره است. پیله آ گلائوکا که به نوعی شبیه یک شبدر 3 برگی یا بیشتر روی یک درخت انگور دنباله دار است، با هر مجموعه جدیدی از برگ‌ها که آخرین برگ‌های تاک روی هم قرار می‌گیرند، اثر حاصل مانند یک دیوار یا سپر به هم پیوسته از شاخ و برگ‌های نرم و چاق است.

همین اثر است که این گیاه را به گیاهی خارق العاده برای تراریوم تبدیل می کند. از طرف دیگر، زمانی که آنها در ارتفاع بالا نصب می شوند و اجازه می دهند از لبه آبشار شوند، زیبا به نظر می رسند.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم،البته می توانند نور مستقیم صبح را نیز دریافت کنند که باعث افزایش رشد می شود.

نکته:این گیاهان در طبیعت در زیر گیاهان دیگر رشد می کنند،پس اصلا پیشنهاد نمی شود که در برابر نور مستقیم قرار بگیرند.

آبیاری:پس از خشک شدن 75 درصد می توانید آبیاری کنید.

نکته:آبیاری زیر گلدانی برای این گیاه پیشنهاد می شود زیرا شاخ و برگ های زیادی دارد.

اول از همه یک ظرف را پر از آب کنید و سپس گیاه را در آن قرار دهید،پس از مدت 20 الی 30 دقیقه که گیاه آب مورد نیاز خود را دریافت کرد،ظرف آب را بردارید و به همین راحتی می توانید از ایجاد قارچ به دلیل ماندن آب،لایه برگ ها جلو گیری کنید.

آبیاری را تا زمانی انجام دهید که آب از زهکش گلدان خارج شده سپس آب جمع شده در زیر گلدانی را خالی کنید تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

دما:می تواند در محیط های زیر 5 درجه سانتی گراد هم زندگی کند ولی برای رشد مناسب،18 الی 32 درجه سانتی گراد پیشنهاد می شود.

رطوبت:این گیاه در جنگل های گرمسیری رشد می کند،حداقل باید 50 الی 60 درصد رطوبت را برای طراوت و شادابی گیاه فراهم کنید.

نکته:می توانید با قرار دادن یک سینی آب در زیر گلدان،دستگاه بخور سرد و یا مه پاشی اول صبح،رطوبت مورد نیاز را تهیه کنید.

خاک:چون این گیاه رونده است،پیشنهاد می شود از ترکیب خاک سبک مانند:پرلیت و کوکوپیت و پیت ماس استفاده کنید برای زهکشی مناسب.

کود دهی:این گیاه نیاز به کود دهی زیادی ندارد،می توانید به صورت ماهانه از کود های معمولی مانند:20 20 20 در فصول رشد استفاده کنید.


اطلاعات نگهداری گیاه پیله ا گلائوکا

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
18C الی 32C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
پس از خشک شدن 75 درصد خاک می توانید آبیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بزرگ در گلدان 16 کاسه ای برای شما ارسال می شود.