.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از کود هیدروپونیک-مستر سبزیجات سری AوB ({{ sameHashtags.length }})

کود هیدروپونیک-مستر سبزیجات سری AوB

900,000 تومان
کد محصول: 7107        

این کود ها در شرایطی تخصصی و آزمایشگاهی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت در چندین دسته بندی تهیه شده اند. کود هیدروپونیک مستر وج شرکت پرتو رشد نوین که با نام تجاری ایران گرولایت بفروش می رسد مخصوص انواع گیاهان، سبزیجات اعم از : کاهو و ریحان... می باشد. در واقع این دو کود هیدروپونیک که به نام  A وB  از هم متمایز شده اند تمامی نیازهای گیاهان و سبزیجات شما را در تمام دوران جوانه زنی، رویش.... با بهترین کیفیت برطرف خواهند نمود. حجم هر کدام از این دو کود یک لیتر می باشد.

عملکرد عالی این کودها موجب بدست آوردن محصولاتی با رنگ و بو، طعم بهتری خواهد شد. طرز استفاده کود هیدروپونیک و بسیار ساده بوده و فقط دز مصرفی آن باید چک شود.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهطریقه استفاده:

در دوران رشد3 سی سی از محلول A و 3 سی سی از محلول B در هر لیتر آب، یعنی اگر10لیتر آب در سطل یا بستر کشت شما وجود دارد باید 30سی سی از A و 30 سی سی از B را مخلوط کنید.

یا به زبانی دیگر

در دوران اولیه رشد از یک سوم دز یا نصف دز استفاده شود تا ریشه ها خوب در آب قوطه ور شوند (Ec مورد نظر در دوران جوانه زنی 500 الی 800 می باشد) برای این که به این EC برسید از هر محلول به صورت مساوی در آب مخلوط یا با دز 1سی سی در لیتر، کودها رو مخلوط نمایید.

در بالاترین دز 1800 الی 2500 میتوان کود را مخلوط نمود و بالاتر از آن توصیه نمی شود. در دوران گلدهی دز مصرف کود به این صورت قرار میگیرد که 3سی سی از محلول A و 3 سی سی از محلول B.

از کود هیدروپونیک مستر برای گیاهانی که در خاک، کوکو ... پرورش داده می شود نیز می توان استفاده نمود. فقط باید توجه داشته باشید حتما PH و TDS محلول رو اندازه گیری کرده و بعد آبیاری نماید. PH مورد نظر 6 الی 6.5 خواهد بود.

در دوران رشد اولیه گیاه با ای سی 600 آبیاری شود تا گیاه روند رشد ثابتی پیدا کند. این دوره حدودا 2هفته زمان می برد و بعد از گذشت این زمان آبیاری و کود دهی با EC 1500 الی 1700 انجام میشود و باید در هر مرتبه آبیاری از کود استفاده شود. بهتر است در دوران رشد از 1500 EC استفاده شود و در گلدهی به 1700 الی 1800 برسد وبرای این که شوری در خاک نداشته باشیم بهتر است بعد از هر 3 الی 4 مرتبه کود دهی یک مرتبه آب بصورت خالص عاری از هرگونه ترکیبی به گیاه داده شود به اندازه ای که آب از کف گلدان خارج شود!

نکته:

PH در این محصولات در بهترین سطح قرار میگیرد و نیاز چندانی به تنظیم آن نخواهید داشت. ولی مطلوب تر خواهد بود که هر 7 الی 10 روز چک گردد. بازه جذب این محلولها از PH 4.5 هست الی 8 و باید در نظر داشته باشید بالاتر یا پایین تر از این عدد امکان شک شدن گیاه وجود دارد. میزان مطلوب Ec به نوع گیاهان بستگی دارد ولی در گیاهان گلده حداکثرEc 4000 می باشد. در صورت بالا بودن Ec علائمی نظیر سوختگی در گیاه نمایان خواهد شد.

در صورتی که از دستگاه TDS استفاده می نماید باید اعداد اندازه گیری را نصف در نظر بگیرید زیرا واحد دستگاه تی دی اس PPM است. به طور مثال اگر EC 1800 باشد معادل آن به PPM ، 900 می شود.

در صورتی که چندین گونه سبزیجات و گیاه گوناگون پرورش می دهید؛ با تهیه کود هیدروپونیک مستر وج دیگر نیازی به تهیه انواع کود نخواهید داشت. به طور مثال ترکیبات کود هیدروپونیک سبزیجات، کود هیدروپونیک کاهو ... تماما در این کود وجود دارد.


{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.