.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از پپرومیا هندوانه ای ({{ sameHashtags.length }})

پپرومیا هندوانه ای (ناموجود)

69,000 تومان
کد محصول: 32A        

پپرومیا یک گیاه آپارتمانی لذت بخش است که به راحتی رشد می کند و با وجود اینکه سالهای طولانی ای که در دنیای دوستداران گیاه وجود دارد هرگز محبوبیت خود را از دست نداده است.

بخشی از دلیل محبوبیت پپرومیا این است که یک گیاه خانگی بسیار آسان است. به علاوه، به دلیل کوچک بودنش یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی است که برای رشد آن به فضای زیادی نیاز ندارید. پپرومیا که بومی جنگل‌های بارانی آمریکای جنوبی است، در زیرزمین سرد جنگل‌های بارانی رشد می‌کند. 

این گیاه نام های دیگری مانند گیاه لاستیک بچه، فلفل سنجد، گیاه رادیاتور، بوته درخشان و فلفل چاک دهنده زمرد دارد. پپرومیا هندوانه،در لیست گیاهان تصفیه کننده هوا و دوستدار حیوانات قرار دارد به همین دلیل برای قرار گرفتن در اتاق خواب یا محیط های کاری و همچنین برای گیاه دوستانی که فرزند کوچک و یا حیوان خانگی دارند بسیار مناسب است.

برگ های پپرومیا ضخیم و گوشتی هستند که به تحمل خشکی آنها کمک می کند. آنها ممکن است شبیه ساکولنت ها به نظر برسند و رفتار کنند، اما اینطور نیست! پپرومیا هندوانه ای نسبت به ساکولنت معمولی شما کمی آب بیشتر و رطوبت بیشتری نیاز دارد.

اگر تصمیم دارید گلدان پپرومیا هندوانه ای خود را عوض کنید، مراقب باشید که فضای زیادی به آن ندهید. این گیاه دوست دارد کمی ریشه هایش بسته باشد، بنابراین بهتر است گلدانی را انتخاب کنید که ریشه بیشتری نسبت به خاک در آن قرار گیرد.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم،اگر پنجره ی شرقی یا غربی دارید می توانید به طور مستقیم کنار آن گیاه خود را بگذارید و اگر پنجره ی جنوبی دارید،گیاه را حدود چند متر با فاصله از پنجره قرار دهید.

البته اگر پنجره ی شما دارای پرده است می توانید گیاه را کنار آن بگذارید زیرا پرده باعث می شود که نور فیلتر شود سپس‌ گیاه نور مناسب را دریافت می کند.

نکته:نور بیش از اندازه یا مستقیم باعث خشک شدن،سوختن یا رنگ پریده شدن برگ های پپرومیا می شود.

نکته:نور کم می تواند باعث کاهش سرعت رشد و کوچکتر تر شدن برگ های جدید نسبت به برگ هایی که سن بالا تری دارند.

آبیاری:

پس از خشک شدن 50 الی 75 درصد خاک می توانید آبیاری کنید،ریشه های پپرومیا بسیار باریک و حساس هستند و پیشنهاد می شود که این گیاه بیش از اندازه آبیاری نشود.

نکته:پپرومیا می تواند چند روز آبیاری فراموش شده را تحمل کند و یکی از علائم تشنگی گیاه،خم شدن برگ ها به سمت پایین است.

آبیاری روش دوم:می توانید یک ظرف را پر از آب کنید(مراقب باشید سطح آب بیشتر از ظرف نباشد) و گیاه خود را به مدت حدود 20 دقیقه در آن قرار دهید،پس از گذشت زمان انگشت خود را در خاک فرو کنید،اگر رطوبت را احساس کردید یعنی زمان آن است که گیاه را از ظرف خارج کرده و در مکان خودش قرار دهید.

کود دهی:در بهار و تابستان کود دهی را انجام‌دهید ولی برای این گیاه،کود دهی جزو واجبات نیست.

دما:16 الی 26 درجه ی سانتی گراد عالی است.نگذارید دما محیط کمتر از 12 درجه ی سانتی گراد بیاید.

رطوبت:با طیف زیادی سازگار می شود ولی از مقداری رطوبت اضافه استقبال می کند.

خاک:این گیاه به آبیاری بیش از اندازه بسیار حساس است پس هر خاکی که انتخاب می کنید باید سبک باشد.

نکته:ترکیب 60 درصد پرلیت و 40 درصد کوکوپیت پیشنهاد می شود.

قلمه گیری:با چاقو یا قیچی استریل شده می توانید یک ساقه کامل که دارای چند برگ است یا فقط یک برگ را ببرید و در آب گذاشته،پس از ریشه دهی برای افزایش سرعت پروسه رشد می توانید ریشه را در هورمون ریشه زایی بزنید به مدت 5 ثانیه سپس در خاک بکارید.


اطلاعات نگهداری گیاه پپرومیا هندوانه ای

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
16C الی 28C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
پس از خشک شدن 50 الی 75 درصد خاک می توانید آبیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز متوسط در گلدان 12 به قطر 12cm برای شما ارسال می شود.