.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از هویا کالیستوفیلا ({{ sameHashtags.length }})

هویا کالیستوفیلا (ناموجود)

899,000 تومان
کد محصول: 7165        

اگر به دنبال یک گیاه پربرگ زیبا با خوشه های گل های ریز هستید، هویا کالیستوفیلا برای شما مناسب است.

این گونه زیبا یک گیاه رونده شاداب همیشه سبز است که شکوفه های معطر تولید می کند. هویا کالیستوفیلا که بومی سرزمین های آسیایی، مالزی و تایلند، به ویژه بورنئو است یک هویای چشمگیر با برگ‌ های بزرگ برای گیاه کوچکی است که دارای رگه‌های سبز تیره است و ظاهری تقریباً مانند پوست اژدها به آن می‌دهد.این گیاه را را به دلیل برگ‌ها و گل‌های مومی شکلش، «گیاه مومی» نیز می‌نامند.

در هویا کالیستوفیلا، برگ‌ها بیضی شکل، سبز روشن، با رگه های سبز تیره، الگوی منحصر به فردی را روی سطح ایجاد می‌کنند. اما ویژگی اصلی آن گل است. مانند همه هویاها، شکوفه های چتری شکل تولید می کند. گل ها معمولاً سفید یا زرد کم رنگ، با لبه های قرمز تیره و رایحه دلپذیر هستند.

هویا کالیستوفیلا می تواند خوشه هایی را ایجاد کند که در داخل خانه رشد می کنند تا تقریباً 5 متر طول دارند. خوشبختانه، این گیاه همیشه سبز رشد کندی دارد، درحالی که با مراقبت صحیح می تواند به 3 تا 5 متر برسد. شما می توانید گیاه را با حمایت هایی مانند توتم ها به سمت بالا رشد دهید یا اجازه دهید تاک های آن از یک سبد به سمت پایین بریزند.

گیاه هویا کالیستوفیلا شکوفه های ستاره ای شکل عجیب و غریبی را تولید می کند که به رنگ زرد کم رنگ یا نارنجی با نوک قرمز است. آنها اغلب به صورت خوشه ای رشد می کنند. خوشه ها اکثراً هر کدام 30 تا 40 گل دارند. آنها با هم قطری در حدود 4 تا 5 سانتی متر تشکیل می دهند. شکوفه ها یکی از جذاب ترین ویژگی های این گیاه هستند. آنها اغلب در فصول رشد تابستان و بهار جوانه می زنند.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم،البته می تواند نور متوسط را نیز تحمل کند ولی برای گلدهی تمامی هویا ها نیاز به نور خوب دارند.

نکته:این گیاه به قدری به نور حساس است که اگر نور ملایم بیش از اندازه دریافت کند،رنگ برگ ها به قرمز مایل به سفید تغییر می کنند و نور مستقیم حاد و گرم نیز باعث خشک شدن آن ها می شود.

آبیاری:بگذارید خاک به طور کامل خشک شود سپس‌ ابیاری کنید.

آبیاری را تا زمانی انجام دهید که آب از زهکش گلدان خارج شده سپس آب جمع شده در زیر گلدانی را خالی کنید تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

نکته:برگ های هویا کالیستافیولا وقتی نیاز به آب داشته باشند و خاک برای مدت طولانی

خشک شده باشد،نرم می شوند در صورتی که برگ ها وقتی گیاه سیر آب است،سفت و زمخت هستند پس به این راحتی می توانید از تشنه بودن گیاه مطلع شوید.

دما:18 الی 27 درجه سانتی‌گراد مناسب است.
هویا خود را از مکان های سرد و باد های زمستانی دور نگهداری کنید.

رطوبت:40 الی50 درصد برای این گیاه عالی است و اگر محیط خانه شما خشک است می توانید از دستگاه رطوبت ساز،سینی سنگریزه و یا گیاه خود را در کنار گیاهان دیگر بگذارید و اینگونه رطوبت مورد نیاز گیاه تامین می شود.

کود دهی:در فصل بهار و تابستان می توانید به صورت ماهانه کود دهی را انجام دهید.نصف میزان پیشنهاد شده بر روی کود مایع را اجازه دارید با اب حل کرده و به هویا خود دهید.

نکته:حتما از مرطوب بودن خاک مطمئن شوید تا جذب کود افزایش پیدا کرده و به ریشه نیز اینگونه آسیبی وارد نمی شود.

خاک:می توانید از خاک مخصوص هویا یا ترکیب خاک کاکتوس و ساکولنت با مقداری پرلیت استفاده کنید.


اطلاعات نگهداری گیاه هویا کالیستوفیلا

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
18C الی 27C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
پس از خشک شدن خاک می توانید آبیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بزرگ در گلدان 14 کاسه ای برای شما ارسال می شود.