.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از هنگر (Rope ratchet light hangers) ({{ sameHashtags.length }})

هنگر (Rope ratchet light hangers)

330,000 تومان
کد محصول: 7117        

این هنگرها بسیار مستحکم بوده و تا وزن 68kg  را نگه داری می نماید. همچنین طول طناب آن 1.80 سانتی متر می باشد، که با در نظر گرفتن ارتفاع قلاب و گیره در مجموع به 2 متر می رسد. درون هر پک این محصول همان طور که در تصاویر قابل روئیت بوده دو عدد هنگر می باشد؛ در صورتی که نیاز به نگه داری جسمی سنگین وزن تر و یا در ابعاد بسیار بزرگ تر داشته باشید با تهیه تعداد بیشتر هنگرها این امر محقق خواهد گردید.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهبا توجه به اینکه جهت نصب آسان، قلاب هایی پشت بدنه تعبیه گردیده است؛ وجود هنگر پروسه نصب انواع نور های رشد گیاه اعم از: پروژکتورهای رشد گیاه، سوپر ای جی ال، ... (به جز سری سرپیچ دار ها که نیازی ندارند) را بسیار ساده می نماید.

یک پک دوتایی هنگر برای نصب تمامی وال واشرها، پروژکتورها و مولتی چیپ های کوچک کافی می باشد، ولی در صورتی که نور رشد گیاه شما از وزن بالایی برخوردار بوده (بطور مثال: مولتی چیپ مخصوص رشد گیاه 900 وات) ترجیح بر این است که از دو پک یعنی چهار هنگر جهت نصب استفاده نمایید.


{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.