.

N I N S A R B L O O M

مناسب برای گیاهان زیر ({{ sameHashtags.length }})

فیدپک

129,000 تومان
کد محصول: 7019        

ارسال به کل ایران رایگان است

کارت تغذیه کننده خاک فیدپک یک نوع کود رهایشی و یک محصول کاملا ایرانی و سازگار با محیط زیست هست که قادر هست تمام موادغذایی کم مصرف و پر مصرف مورد نیاز گیاه شما را در طول زمان تامین و به طور کامل در اختیار گیاه قرار دهد.  

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنحوه استفاده:

استفاده ازین کارت های تغذیه کننده بسیار راحت هست و با قرار دادن یک کارت در سطح خاک، بعد از اولین آبیاری مواد غذایی مورد نیاز گیاه شما، به مرور در طول زمان و بسته به نیاز گیاه، در اختیار گیاه قرار میگیره و مابقی از طریق آب آبیاری دفع میشه.

از طرفی، بقایای گیاهی موجود در کارت تغذیه فیدپک در اصلاح بافت خاک نقش داشته و به مرور زمان تبدیل به کمپوست در خاک خواهد شد.

تعداد کارت: هر بسته فیدپک شامل 7 کارت تغذیه کننده هست.

میزان استفاده: هر کدوم ازین بسته ها بین 14 تا 28 هفته گیاه شما رو کاملا بی نیاز از کود میکنه و تمام عناصر غذایی میکرو و ماکروی گیاه رو در اختیار گیاه قرار میده.

تولید شده توسط متخصصین و محققین داخلی کشور در شهرک علم و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان


{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

اندازه ی کوچک یعنی شامل 2 پاکت کار تغذیه که درون هر کدام شامل 7 عدد کارت تغذیه است،برای شما ارسال می شود.

 

اندازه ی بسیار بزرگ یک بسته که دارای 14 پاکت است و هر کدام از پاکت ها درون خود 7 عدد کارت تغذیه دارند،برای شما ارسال می شود.