.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از سینگونیوم رگه صورتی ({{ sameHashtags.length }})

سینگونیوم رگه صورتی (ناموجود)

179,000 تومان
کد محصول: 7064        

سینگونیوم رگه صورتی از دسته گیاهان هوازی است که در زیستگاهش بر روی تنه درختان و گیاهان دیگر رشد می کند، اما از گیاهان انگلی به حساب نمی آید چراکه به گیاه تکیه گاه آسیبی نمی زند.نگهداری این گیاه آسان است و در لیست گیاهان تصفیه کننده هوای ناسا قرار گرفته است، به همین دلیل گیاهی مناسب برای اتاق خواب و محل کار است.

این گیاه بومی جنگل های پرباران آمریکای مرکزی است. برگ های جدید آن قلبی شکل هستند و با بالغ شدن به شکل نوک پیکان در می آیند. برگ های آن را می توانید در رنگ های سفید، کرم و نقره ای ببینید. سینگونیوم رگه صورتی به اسم هایی مانند مروارید نقره ای، گیاه سر پیکان، تاک سر پیکان، نفتیتیس و پای غاز نیز شناخته می شود. 

ارتفاع این گیاه در صورت قرار گرفتن در شرایط ایده‌آل می تواند تا یک متر و نیم برسد. گل دهی زیادی ندارد و معمولا در شرایط آپارتمانی گل می دهد. گاهی می توانید سینگونیوم رگه صورتی را در محیط بیرون هم ببینید با این حال جزء گیاهان آپارتمانی بشمار می رود و بهتر است خارج از خانه نگهداری نشود.

این گیاه در صورت بلعیدن سمی است پس توجه کنید حتما آن را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی قرار دهید.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم را ترجیح می دهد ولی اگر از اول در نور مستقیم رشد کرده باشد می تواند به راحتی با این شرایط نوری هم سازگار شود.

سینگونیوم های سبز با نور کم مایل به متوسط مشکلی نخواهند داشت ولی برای گونه هایی مثل رگه صورتی،نور روشن باعث حفظ شدن ابلقیت گیاه می شود.

نکته:در صورت مشاهده برگ های مایل به سفید(رنگ و رو رفته) گیاه را به مکانی که نور روشن یا کمتری دریافت می کند ببرید زیرا دلیل این اتفاق،نور زیادی است.

آبیاری:در فصول گرم بگذارید خاک 75 درصد خشک شده سپس آبیاری کنید زیرا گیاه به رطوبت نیاز خواهد داشت.

در فصول سرد بگذارید خاک کاملا خشک شده سپس آبیاری کنید زیرا در این فصل رشد تقریبا متوقف شده و گیاه نیاز به آب زیادی نخواهد داشت.

برای آبیاری،آبیاری را تا زمانی انجام دهید که آب از زهکش گلدان خارج شده،حدود 10 دقیقه صبر کنید که گیاه آب مورد نیاز خود را دریافت کرده سپس آب زیر گلدانی را خارج کنید تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

نکته:یک روش دیگه هم است که می توانید ظرفی را پر از آب کنید،گیاه را در آن قرار دهید،بعد از مدت حدود 20 دقیقه گیاه آب مورد نیاز خود را از زهکش گلدان جذب می کند و با این روش شما دیگر نگران آبیاری بیش از اندازه نخواهید بود.

نکته:آب را بگذارید تا در محیط برای مدت کوتاهی باشد،برای این گیاهان آب خیلی سرد و یا خیلی گرم باعث شوک می شود و از این بابت خوشحال نخواهند شد.

خاک:سینگونیوم ها مستعد به پوسیدگی ریشه هستند پس خاکی می خواهند که هوا بتواند در آن جریان پیدا کند.می توانید از ترکیب کوکوپیت،پرلیت و خاک ارگانیک استفاده کنید.

دما:در زیست بوم مناطق گرمسیری زندگی می کنند پس گرما را ترجیح می دهند.البته بهترین دما بین 15 الی 30 درجه ی سانتی گراد است.

نگذارید دما محیط کمتر از 12 درجه سانتی گراد بیاید.

کود دهی:در تابستان و بهار به صورت ماهانه می توانید نصف میزان پیشنهاد شده بر روی کود مایع را با آب حل کرده سپس به گیاه دهید.

نکته:اگر محیط منزل شما در زمستان مانند بهار متعادل است و متوجه شدید که گیاه هنوز رشد می کند می توانید به کود دهی ادامه دهید.

رطوبت:20 الی 40 درصد عالی است و اگر رطوبت منزل شما کم است می توانید از طریق مه پاشی هر چند روز یکبار این رطوبت را تامین کنید.

قلمه گیری:به راحتی یک ساقه ببرید و در آب بگذارید.پس از حدود یک ماه ریشه زده و آماده برای کاشتن در خاک می شود.


اطلاعات نگهداری گیاه سینگونیوم رگه صورتی

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
15C الی 30C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
بگذارید تقریبا حدود 75 درصد خاک خشک شده سپس آبیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بزرگ در گلدان 14 برای شما ارسال می شود.