.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از سرخس بوستون ({{ sameHashtags.length }})

سرخس بوستون (ناموجود)

299,000 تومان
کد محصول: 7378        

سرخس بوستون (Nephrolepis exaltata)، همچنین به عنوان سرخس شمشیری شناخته می شود

یک گونه سرخس محبوب است که در بسیاری از مناطق گرمسیری، جنگل‌های مرطوب و باتلاق‌ها در سراسر جهان رشد می کند و با نام های سرخس بوستون، سرخس شمشیری، سرخس نردبانی، سرخس رئیس نیز شناخته می شود.

معمولاً به عنوان یک گیاه آپارتمانی نگهداری می شود، به خصوص به دلیل اینکه نیاز زیادی به نور خورشید ندارد و تصفیه کننده هوا است.

شاخ و برگ این سرخس همیشه سبز باقی می ماند. شاخه های شمشیری شکل و سبز آن با برگچه های بسیار ریز به هنگام بزرگتر شدن، قائم و قوس هستند. شاخه های کمانی متمایز آن یک جهش از شاخه های مستقیم سرخس های شمشیری استاندارد است.

داستان‌های متفاوتی از چگونگی این جهش وجود دارد که یا در یک کشتی پر از سرخس که به بوستون فرستاده می‌شود، یا در مهد کودک یک پرورش‌دهنده فلوریدا رخ داده است که بعداً آنها را برای دوستان خود در بوستون فرستاد. مانند چندین گونه دیگر سرخس، سرخس بوستون رشد نسبتاً کندی دارد.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم،این گیاه در جنگل ها در زیر سایه گیاهان دیگر رشد می کند به همین دلیل نور کمتری نسبت به گیاهان آپارتمانی نیاز دارد تا رشد کند.

نکته:نور مستقیم می تواند باعث سوختن نوک برگ ها شود.اگر سرخس بوستون نور بیش از اندازه دریافت کند در طول زمان برگ ها به رنگ زرد تغییر می کنند.

نکته:اگر سرخس شما سر حال نبود و تمام شاخ و برگ ها به سمت پایین بود بدانید که می تواند به دلیل دریافت نور کم باشد.

آبیاری:پس از خشک شدن حدود 4 الی 7 سانتی متر می توانید آبیاری کنید.

موقعه ابیاری گیاه را سیراب کنید و بگذارید آب از زهکش گلدان خارج شود،سپس آب جمع شده در زیر گلدانی را خالی کنید تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

نکته:این گیاه را نمی شود از طریق تست انگشت در خاک آبیاری کرد زیرا بسیار گیاه پر شاخ و برگی است و پیشنهاد ما این است که قبل از آبیاری گیاه را بلند کنید،سپس آبیاری کنید و دوباره سعی کنید بلند کنید،پس از چند بار می توانید با بلند کردن گیاه و احساس کردن اینکه آیا سبک یا سنگین است،متوجه زمان آبیاری شوید.

نکته:در صورت ریزش بیش از اندازه برگ،بدانید امکان دارد به دلیل آبیاری بیش از اندازه باشد.

دما:در دما 15 الی 27 سانتی گراد رشد خوبی خواهند داشت.از محیط های سرد و خشک دور نگهداری شوند.

رطوبت:حداقل 50 الی 60 درصد را برای گیاه فراهم کنید.سعی کنید با مرطوب نگه داشتن خاک سطح رطوبت را بالا نگه دارید.

نکته:می توانید با دستگاه بخور،سینی سنگریزه یا جمع کردن گیاهان دور هم رطوبت مناسبی را تهیه کنید و اگر مه پاشی می خواهید انجام دهید برای افزایش رطوبت سرخس بوستون بدانید که گزینه مناسبی نیست زیرا در کمتر از یک ساعت بخار شده و گیاه به حالت اولیه بر می گردد.

خاک:ترکیب مقداری کمپوست یا خاک گیاهان آپارتمانی با پرلیت و کوکوپیت عالی است ولی می توانید از خاک گیاهان آپارتمانی ارگانیک نیز به تنهایی استفاده کنید.

کود دهی:در تابستان و بهار می توانید نصف میزان پیشنهاد شده روی برچسب کود را با آب حل کرده به گیاه دهید.

نکته:در صورت کود دهی بیش از حد نوک برگ ها می سوزد.


اطلاعات نگهداری گیاه سرخس بوستون

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
15C الی 27C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
پس از خشک شدن حدود 4 الی 7 سانتی متر می توانید آبیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بزرگ در سطل 7 برای شما ارسال می شود.