.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از سانسوریا بنسل ({{ sameHashtags.length }})

سانسوریا بنسل (ناموجود)

149,000 تومان
کد محصول: 7155        

گیاه بنسل آفریقایی (Sansevieria cylindrica) نوعی گیاه آبدار بومی آنگولا است که از برگ‌ های صاف و سبز راه راه‌ تشکیل شده است.

خبر خوب این است که نگهداری از این گیاه بسیار آسان است و کسانی که به تازگی سفر سبز خود را شروع کرده اند می توانند این گیاه را در لیست خرید خود اضافه کنند.

هنگامی که سانسوریا بنسل آفریقایی در شرایط مطلوب رشد می کند، ممکن است یک گل بلند از مرکز خود بفرستد که پر از شکوفه های ریز، ظریف و سفید است.

این گیاه اولین بار توسط Wenceslas Bojer در سال 1837 کشف شد. Dracaena angolensis ( تحت نام مترادف Sansevieria cylindrica، سانسوریا بنسل ) نام رایج خود را از یک مسابقه در یک روزنامه ملی هلند دریافت کرد.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم،البته می تواند با نور متوسط نیز به خوبی رشد کند.

نکته:بسياری از مردم فکر می کنند چون در همه جا گفته شده است این گیاه نور کم را می تواند تحمل کند به این معنی است که نور کم می‌خواهد یا سایه،اتفاقا با نور روشن سرعت رشد و ترکیب رنگ بهتری را تجربه خواهد کرد و بدانید که نور کم باعث کاهش شدید رشد می شود.

نکته:نور مستقیم حاد و گرم،باعث سوختن ساقه و برگ ها می شود.

آبیاری:حتما بگذارید خاک گیاه شما به طور کامل خشک شود سپس‌ ابیاری را تا زمانی انجام دهید که آب از زهکش گلدان خارج شده،آب جمع شده در زیر گلدانی را خالی کرده تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

نکته:این گیاه خاک خشک را تا چندین روز می تواند تحمل کند و هیچ آسیبی به گیاه وارد نخواهد شد ولی آبیاری بیش از اندازه این گیاه را خم،نرم و پژمرده خواهد کرد.

مخصوصا در زمستان از آبیاری بیش از اندازه این گیاه پرهیز کنید.

دما:15 الی 29 درجه سانتی گراد بهترین دما برای این گیاه است و نگذارید دما محیط زیر 10 درجه بیاید.

رطوبت:اگر رطوبت خانه برای شما مناسب است برای این گیاه هم مناسب خواهد بود ولی خود گیاه،از رطوبت کم استقبال می کند.

کود دهی:در فصل بهار و تابستان به طور ماهیانه می توانید نصف میزان پیشنهاد شده بر روی کود مایع را با آب حل کرده سپس به گیاهان دهید.

خاک:می توانید از خاک کاکتوس و ساکولنت استفاده کنید به دلیل سبک بودن و زهکشی مناسبی که دارد و اگر خواستید،مقداری پرلیت برای افزایش جریان هوا و زهکشی به آن اضافه کنید.

نکته:اگر می خواهید از خاک دیگری استفاده کنید مطمئن شوید خاک سبک است و اگر نبود با اضافه کردن پرلیت می توانید خاک را سبک کنید.

سمی:سانسوریا برای حیوانات خانگی و انسان سمی است.به طور معمول،بلع باعث تحریک دهان و معده و استفراغ احتمالی می شود.


اطلاعات نگهداری گیاه سانسوریا بنسل

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
15C الی 29C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
حتما بگذارید خاک خشک شود سپس‌ ابیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز متوسط در گلدان 12 به قطر 12cm برای شما ارسال می شود.