.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از دماسنج و رطوبت سنج ({{ sameHashtags.length }})

دماسنج و رطوبت سنج

270,000 تومان
کد محصول: 7114        

دستگاه تنظیم دما و رطوبت  دیجیتالی با دو حسگر داخلی و بیرونی خط اطلاعات با فونت و حروف درشت صفحه نمایش LCD بزرگ با اندازه 65*92 میلیمتر را دارا می باشد.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهدستگاه کنترل دما و رطوبت دارای آپشن آلارم صوتی جهت تعیین محدوده مجاز برای دمای سنسور بیرونی نمایش رطوبت داخل (Indoor Humidity) و دما (Temperature) به دو حالت بیرونی OUT و داخلی IN.ضبط و نگهداری بالاترین یا پایین ترین درجه حرارت و رطوبت به همراه زمان ثبت آنها (Minimum/Maximum). مدل تم 982 :3

- قابلیت نمایش تاریخ بر روی دستگاه اندازه گیری دما و رطوبت

قابلیت انتخاب نمایش دما با 2 استاندارد سانتیگراد و فارنهایت دارای نمایش شکلک لبخند برای نشان دادن وضعیت دما بصورت تصویری (حالت لبخند برای دمای مناسب و حالت اخم برای دمای نامناسب)


{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.