.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از بافر افزایش و کاهش ({{ sameHashtags.length }})

بافر افزایش و کاهش

75,000 تومان
کد محصول: 7109        

تغذیه مناسب در گیاهان یکی از مهمترین بخشهایی است که در روند رشد گیاه میتواند تضمین کیفیت را در پیش داشته باشد.

رنگ، بو، طعم و خاصیت انبارداری (ماندگاری با کیفیت بالای محصول از زمان برداشت تا مصرف) ... همه به تغذیه درست و کامل گیاه مربوط می شود.

در تغذیه گیاهان چندین اصول وجود دارد که با رعایت کردن آن میتوان به کیفیت مورد نظر دست پیدا کرد. یکی از این موارد تنظیم پی اچ ph محلول غذایی می باشد.

تمامی عناصر مورد نیاز گیاه در یک بازه پی اچ مشخص، جذب بهتری دارند با فراهم نمودن این بازه طبیعتا تاثیر به سزایی در رشد و سلامت گیاه مشاهده خواهد شد. اکثر ماده ها در بازه پی اچ 6 الی 6.5 بهترین عملکرد و جذب را دارند.

بافر افزایش و بافر کاهش بصورت جداگانه 75/000تومان و پک دوتایی 150/000تومان است.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهدر اکثر مواقع زمانی که محلول غذایی (کود) با آب مخلوط می شود ph آن تغییر می نماید. البته در صورتی که کودی که مصرف می نمایید از خلوص و کیفیت بالایی برخوردار باشد و دز مصرفی آن در آب دقیق محاسبه و تنظیم شده باشد این اتفاق نخواهد افتاد. قابل ذکر است که کود های هیدروپونیک ایران گرولایت از این کیفیت و خلوص برخوردار بوده و نیازی به تنظیم ph ندارند!

باید در نظر داشته باشید جذب عناصر در سیستم هیدروپونیک با خاک متفاوت است.

در تمامی سیستم های آبیاری مدرن و البته در بعضی موارد حتی در سیستم سنتی تنظیم پی اچ در محلول غذایی در نظر گرفته می شود. و این کار با استفاده از محلولهای بافر افزایش دهنده پی اچ و کاهش دهنده پی اچ انجام میشود.

طریقه تنظیم به این صورت می باشد که، پس از مخلوط نمودن کود در مخزن آب، پی اچ با یک پی اچ سنج اندازه گیری می شود و اگر پی اچ کمتر یا بیشتر از 6 الی 6.5 بود با اضافه کردن بافر افزایش یا کاهش به بازه ذکر شده میرسیم.

قابل ذکر است محلول های بافر افزایش و کاهش در حجم های 500میل و 1لیتر موجود می باشد.


{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

برای انتخاب بافر مورد نظر با ما تماس بگیرید

09021138668

در صورت تهیه هر دو محصول نیز با ما تماس بگیرید 09021138668