.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از اگلونما کامیوتیتوم ({{ sameHashtags.length }})

اگلونما کامیوتیتوم (ناموجود)

263,000 تومان
کد محصول: 82A        

آگلونما کامیوتیتوم یک گیاه چند ساله علفی از خانواده آراسه است و معمولاً به عنوان یک گیاه آپارتمانی در بازار گل و گیاه به فروش می رسد.

بومی فیلیپین و شمال شرقی سولاوسی است و به مناطق گرمسیری دیگر از جمله کوبا، پورتوریکو، ترینیداد و توباگو، کومور، مجمع الجزایر چاگوس، هند، بنگلادش و جزایر کوک نیز معرفی شده است.

دارای برگهای نیزه ای شکل سبز تیره بیضوی است که طول آن به 10تا 20 سانتی متر و عرض آن به 5تا 7سانتی متر می رسد. لکه های نقره ای خاکستری جذابی روی ساقه های عمودی ظاهر می شوند.

آگلونما کامیوتیتوم هایی که در فضای باز رشد می کنند در اواخر تابستان شروع به شکوفه دادن خواهند کرد و پس از گلدهی، توت های قرمز را حمل می کنند.توجه داشته باشید که آگلونما کامیوتیتومی که در داخل خانه رشد می کند به ندرت گل می دهد.

مشکلات گیاهی: هیچ بیماری جدی یا مشکل حشرات وجود ندارد، اما مراقب شته‌ها، شپشک‌های آردآلود، کنه‌های عنکبوتی و فلس باشید.

گونه دورگه این گیاه به نام ملکه نقره ای (ترکیبی از آگلونما کامیوتیتوم و آگلونما نیتیدوم) جایزه شایستگی باغبانی انجمن سلطنتی باغبانی را به عنوان یک گیاه آپارتمانی دریافت کرده است.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:متوسط مایل به روشن،البته همانطور که می دانید این گیاه نور متوسط مایل به کم را نیز تحمل می کند و توانایی زندگی کردن را در شرایط نوری کم دارد ولی اگر می خواهید گیاه شما رشد مناسب و برگ های رنگارنگ خود را حفظ کند مانند بقیه گیاهانی که نور کم را تحمل می کنند،به نور روشن نیاز خواهد داشت تا به بهترین فرم خود در بیاید.

نکته:می توانید یک اگلونما بزرگ را خریداری کنید،در دفتر کار خود بگذارید و نور بسیار کمی را برایش فراهم کنید،مشکلی نخواهد بود ولی انتظار رشد را نباید داشته باشید بلکه به همان اندازه ای که آوردید در دفتر،به همان اندازه خواهد ماند.

نکته:می توانید نور پرورش گیاه نیز تهیه کنید،اگلونما با نور مصنوعی رشد خوبی می تواند داشته باشد.

نکته:نور مستقیم حاد و گرم باعث سوختن و قهوه ای شدن برگ اگلونما می شود‌.

آبیاری:بگذارید 50 الی 75 درصد خاک خشک شود سپس‌ ابیاری کنید،آبیاری را تا زمانی انجام دهید که آب از زهکش گلدان خارج شده سپس آب جمع شده در زیر گلدانی را خارج کنید تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

نکته:در فصول سرد بگذارید خاک کاملا خشک شده سپس آبیاری کنید.

نکته:اگر اگلونما را در مکانی با نور بسیار کم قرار دادید،به هیچ وجه گیاه را موقعه ابیاری سیر آب نکنید و بگذارید خاک تقریبا خشک شود سپس‌ مقداری آبیاری کنید،زیرا در مکان هایی با نور کم اگر خاک شما خیس باشد،می تواند مستعد قارچ باشد.

نکته:آبیاری بیش از اندازه یا خشک بودن خاک به مدت طولانی باعث زرد شدن برگ اگلونما می شود.

دما:16 الی 25 درجه سانتی گراد مناسب است.نگذارید دما محیط زیر 13 درجه سانتی گراد بیاید.

نکته:از باد های سرد و وسایل گرمایشی این گیاه را دور نگه دارید.

رطوبت:اگر رطوبت محیط برای شما کافی است پس برای گیاه نیز کافی خواهد بود.البته می توانید با افزایش میزان رطوبت مانند:جمع کردن گیاهان دور هم،سینی سنگریزه یا دستگاه بخور گیاهی شاداب با رشد بهتری داشته باشید.

خاک:از خاک گیاهان آپارتمانی سبک می توانید استفاده کنید ولی پیشنهاد ما ترکیب پرلیت،کوکوپیت،ورمیکولیت و چوب درخت است که جریان هوا مناسبی و زهکشی خوبی را برای این گیاه تهیه می کند.

کود دهی:در فصول رشد می توانید به صورت ماهانه کود دهی را انجام دهید،کود 20 20 20 برای افزایش رشد پیشنهاد می شود.

سمی:در اثر بلعیدن باعث تحریک معده و دهان می شود.


اطلاعات نگهداری گیاه اگلونما کامیوتیتوم

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
16C الی 25C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
متوسط مایل به روشن
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
بگذارید 50 الی 75 درصد خاک خشک شود سپس‌ ابیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بزرگ در سطل 7 برای شما ارسال می شود.