.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از اویز دیواری ({{ sameHashtags.length }})

اویز دیواری (ناموجود)

949,000 تومان
کد محصول: 7375        

استند دیواری بسیار مناسب است اگر بخواهید که گیاه بزرگی یا خاصی را در مکانی از خانه قرار دهید که هیچ نوری ندارد و ان گیاه جلوه ی خاصی به ان گوشه می دهد که ترجیح می دهید ان را جابجا نکنید.

به دلیل اینکه سیمی است می توانید به راحتی به ارتفاع مورد نظر خود برای گیاه دسترسی داشته باشید و هنگام رشد گیاه با محدودیت فضا مواجه نخواهید شد.

تعداد ال ای دی های به کار رفته در این پایه 7 عدد ( 7وات ) می باشد.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهاین نوع پوشش بدنه لامپ مخصوص رشد گیاه نسل جدید استند گل با نور مصنوعی می باشد.به صورتی که هم گیاهان از نور مناسب برخوردار باشند هم زیبایی چیدمان منزل،محیط کار….از بین نرود.قابل ذکر می باشد در طراحی بسیار ساده و شیک این استند گل با لامپ،به کم نشدن شدت نور لامپ رشد گیاه بسیار توجه شده است.


{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بزرگ به قیمت 949000 تومان با طیف نور طبیعی برای شما ارسال می شود.