.

N I N S A R B L O O M

ابزارهای نگهداری از بنجامین پرتقالی ({{ sameHashtags.length }})

بنجامین پرتقالی (ناموجود)

249,000 تومان
کد محصول: 7054        

افزودن گیاهان آپارتمانی راهی عالی برای روشن کردن فضای داخلی خانه ها، دفاتر کار و سایر فضاهای کوچک است. بنجامین پرتقالی گیاهی استوایی و بومی هندوستان است و جزو درختچه های آپارتمانی به شمار میرود. میتواند یک عنصر زیبا در دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار شما به شمار برود.

این گیاه همیشه سبز متعلق به خانواده Moraceae است. به خاطر خاصیت ارتجاعی شاخه ها در زبان انگلیسی به آن گل انجیر مجنون میگویند. برگ های بنجامین در گونه های مختلف آن رنگ های متفاوتی نظیر: سبز، طلایی ، سیلور و ابلق دارد.

بنجامین پرتقالی گیاهی بسیار مقاوم است. برگ های این گیاه به شکل سوزنی و بیضی شکل بوده و زمانی که در شرایط گرمسیری رشد می‌کند، به ارتفاع 30.5 متری می‌رسد. ممکن است تصور کنید که برای استفاده به عنوان یک گیاه آپارتمانی مناسب نیست در واقع، علیرغم جثه بزرگی که در طبیعت دارد، این گیاه در محیط آپارتمانی بسیار خوب رشد می کند و بسته به شرایط نگهداری تا 5متر نیز ارتفاع می گیرد.

{{item.size.name}} ({{ item.color.name }}) نا موجود
قیمت کل:     {{ makePrice(getWithDiscount * number) }} تومان

جهت ارسال بهنور:روشن غیرمستقیم،البته می تواند نور مستقیم را نیز به خوبی تحمل کند.

نکته:نور مستقیم حاد و گرم باعث سوختن برگ های این گیاه می شود و اگر بخواهید با این شرایط گیاه را سازگار کنید کمی زمان می برد.

آبیاری:در فصول گرم بگذارید 75 درصد خاک خشک شود سپس‌ ابیاری کنید ولی در فصول سرد پیشنهاد می شود که پس از خشک شدن خاک آبیاری کنید مخصوصا اگر گیاه شما در فضا باز قرار دارد.

نکته:آبیاری را تا زمانی انجام دهید که آب از زهکش گلدان خارج شده سپس آب جمع شده در زیر گلدانی را خالی کنید تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری کرده باشید.

نکته:آبیاری بیش از اندازه باعث زرد شدن و ریزش برگ ها می شود.

دما:15 الی 30 درجه سانتی گراد مناسب است البته این گیاه تا دما 10 درجه سانتی گراد نیز می تواند زندگی کند ولی هرچه محیط گرم تر باشد حال گیاه شما بهتر خواهد بود.

رطوبت:اگر محیط برای شما مناسب است برای این امستل بزرگ نیز مناسب خواهد بود‌.

نکته:گیاهان بنجامین چون در حقیقت درخت هستند برای همین مقاومت بسیار زیادی دارند.

خاک:می توانید خاک گیاهان آپارتمانی تهیه کنید و اگر به نظر شما خاک سنگينی بود با اضافه کردن مقداری پرلیت آن را کمی سبک کنید.

کود دهی:در بهار و تابستان می توانید به صورت ماهانه از کود هایی مثل 20 20 20 استفاده کنید تا رشد خوبی را ملاحظه کنید.

سمی:این گیاهان سمی هستند و در صورت بلعیدن برگ آن ها حتما باید به پزشک مراجعه کنید.


اطلاعات نگهداری گیاه بنجامین پرتقالی

دمای مورد نیاز
دمای مورد نیاز
15C الی 30C
نور مورد نیاز
نور مورد نیاز
روشن غیرمستقیم
آب مورد نیاز
آب مورد نیاز
بگذارید حدود 75 درصد خاک خشک شود سپس‌ ابیاری کنید

{{ item[0] }}
لطفا ابتدا از طریق این لینک وارد شوید

سیاست حمل و نقل برای فروشگاه ما

قانون یک : تمامی محصولات ارسال شده توسط نینسار بلوم شامل گارانتی می باشند.

تبصره یک : در صورتی که مرسولات به دست مشتری سالم نرسیده باشند نینسار بلوم مسئولیت محصول آسیب دیده را قبول کرده و مشتری می تواند درخواست عودت وجه یا ارسال مجدد محصول مورد نظر را داشته باشد.

تبصره دو : این گارانتی شامل هر محصول خریداری شده ( محدودیت در مبلغ خسارت وجود ندارد ) می باشد.

قانون دو : گارانتی در صورتی شامل محصول خریداری شده می باشد که مشتری پس از دریافت محصول از آن فیلم کوتاهی گرفته و برای ما جهت تایید خسارت ارسال کند.

تبصره یک : زمان بررسی خسارت توسط کارشناسان مجموعه نینسار بلوم 24 الی 48 ساعت کاری بوده که پس از آن جهت اعلام نتیجه با مشتری ارتباط برقرار می شود.

تبصره دو : به دلیل اینکه گیاهان محصول زنده هستند برای اعلام خسارت یا ارسال ویدئو شما حداکثر 24 ساعت پس از دریافت گیاه فرصت دارید تا شامل گارانتی شوید.

تبصره سه : تمامی محصولات بدون محدودیت در قیمت،ابعاد،مکان و تعداد شامل گارانتی می باشند.

لیست اندازه ها

سایز بسیار بزرگ در سطل 7 برای شما ارسال می شود.